Brez skrbi, da se tudi v skupini 1 vedno nekaj dogaja. Ampak, ker sva vzgojiteljici zaposleni z otroki, včasih enostavno pozabiva deliti utrinke. Zato vam jih z veseljem zdaj posredujeva na enem mestu. Oktobra je bilo vreme še precej toplo, ter zato tudi primerno za več gibanja na prostem. V mesecu novembru, ki je po navadi siv in turoben, je bilo pri nas prav živahno, glasno ter predvsem pestro. Naša glavna rdeča nit je bila pitje iz lončkov ter prehranjevanje z žlico. Še vedno se trudimo, da bi nam uspevalo uporabljati žlico pri kosilu prav tako pa tudi lončke. Zato smo večkrat zelo popackani in mokri. V mesecu novembru so se nam v skupini pridružile še tri novinke. Ker nas je v mesecu decembru presenetil sneg, smo se z njim seznanili tako v igralnici, kot tudi na prostem. Ugotavljali smo, da je mrzel, da se stali in izgine ter iz njega izdelali snežaka. Skupaj smo izdelali adventni venček in izvedli kar nekaj likovnih dejavnosti, ki krasijo igralnico ter garderobo. Otroci zelo radi sodelujejo pri tovrstnih aktivnostih ter nimajo nobenih zadržkov več pri stiku z barvo. In že je tukaj prvi zimski dan, prazniki ter počitnice. Zato se zopet vidimo in beremo v letu 2024.

Vzgojiteljici skupine 1: Mateji