Tako kot lansko leto, smo tudi letos v skupino povabili Adamovo babica, da nam je izdelala adventni venček za skupino in zbornico vrtca. Ker smo letos že spretnejši je bila babica deležna že kar nekaj naše pomoči. Male roke so ji pridno podajale okraske in odvijale barvne trakove, tako da je bila naša delovna miza polna materiala in »razmetana«. Najbolj so bili aktivni pri prinašanju okraskov za svoj mini aranžma za domov. Izbrali so si dišečo svečko, vejice zelenja, barvne kroglice, mašne, … na koncu smo vse izdelke pošpricali z umetnim snegom.

Njenega obiska je bil seveda najbolj vesel Adam, ki je nenehno stal ob babici in ji pomagal.  Na koncu zanimivega in delovnega dopoldneva smo se babici lepo zahvalili in ji podarili majhno pozornost. Seveda  smo se ji priporočali že za naslednje šolsko leto.

Fotogalerija

Vzgojiteljice 2 skupine Marija, Petra in Lea