Ves teden je potekal v sproščenem in prijetnem vzdušju. Strokovne delavke smo skozi različne načrtovane dejavnosti poskrbele za to, da so se otroci res zabavali, spodbujali svojo radovednost in domišljijo ter razvijali in krepili medsebojne, kot tudi medgeneracijske prijateljske odnose. V sedmi skupini smo v tednu otroka izvedli pravljično urico v knjižnici osnovne šole, kjer so nam osnovnošolke 6. razreda, s pomočjo lutk pripovedovale pravljico »Gusarji se ne bojijo teme«, nakar smo se tudi sami spremenili v gusarje ter premagovali različne ovire na poligonu, na poti do zaklada.

Otroci so uživali ob gledališki predstavi, v izvedbi lutkovnega gledališča Ku-kuc ter ob skupnem druženju na kostanjevem pikniku, ter ob druženju otrok, s skupino 6, ob skupni igri.

Skozi igro in prijetna druženja smo skozi dejavnosti ob tednu otroka, našli veliko »zatojev«, na tako pomembna otroška vprašanja ZAKAJ?

Fotogalerija

Strokovne delavke: Dragica, Sandra in Nina.