V naši skupini smo mesec marec namenili družini. Še posebej nestrpno smo pričakovali obisk mamic. Ker smo jih želeli razveseliti z lepim darilom, smo za pomoč prosili atije. Otroci so skupaj z njimi v popoldanskem času izdelali vabilo in darilo. Zadnji dan v mesecu marcu smo povabili mamice v našo skupino. Otroci so pripravili krajši program. Zapeli so pesmico o pomladi in povedali deklamacijo z naslovom Mamica, zatem pa smo našli pismo škratka Prijateljčka, ki nam je malce ponagajal, saj nam je skril darila za mamice. Ker smo želeli dobiti darila nazaj, smo se odpravili iskat namige, ki nam jih je pustil na različnih mestih po vrtcu. Otroci so skupaj z mamicami uspešno opravili različne naloge. Ko smo se vrnili v našo igralnico, smo zarajali ob pesmi Mamica moja in skupaj uspešno našli darila. Vsak otrok je svoji mamici podaril vazo z rožo ter je tesno objel in ji dal poljubček. Nato je sledilo skupno druženje.

Fotogalerija

 Otroci skupine 4 z vzgojiteljicami