V 3. skupini je bil mesec januar zavit v čarovnijo. Ob vsakodnevnem obisku čarovnice Mice smo izvajali poskuse. Otroke je naučila čarovniške besede, ki so pripomogle k temu, da so vsi poskusi uspeli. S seboj je vedno prinesla slikopis poskusa, s pomočjo katerega so otroci razbrali kaj vse potrebujemo. Dnevno smo izvedli najmanj dva poskusa. Tako smo imeli ob koncu meseca izvedenih zavidljivih 25 poskusov. Ker je bil otrokom Micin klobuk zelo všeč, smo se odločili, da si bomo tudi mi izdelali svoje klobuke. Z njimi so otroci plesali ob Micini pesmi in zraven prikazovali čaranje z gibanjem. Otroci so vsak dan težko pričakovali Micin prihod. Pri izvedbah vseh poskusov so bili navdušeni. Najbolj všeč pa so jim bili poskusi pri katerih so se razlivale barve. Ob koncu meseca se je Mica od nas poslovila in obljubila, da se še kdaj vrne med nas.

Fotogalerija

 

Vzgojiteljici 3. skupine:

Lidija Ropoša in Katja Žižek