Mesec oktober je minil kot bi trenili z očesom. Za nami pa je tudi uvajanjev novih prostorih vrtca. Zdaj smo se že pošteno navadili na igralnico in vse pripadajoče prostore. Zato smo v mesecu oktobru tudi marsikaj zanimivega počeli: se naučili novo gibalno igro: Ali je kaj trden most? Ob dnevu zdravja smo pripravili plakat prehranska piramida, si pogledali filmčke o lakoti, ravnanju s hrano in zavrženi hrani. Posušili in pojedli smo tudi jabolčne krhlje. Otroci, ki se z letošnjim letom poslavljajo z vrtca so pričeli reševati grafomotorične vaje. Izvedli smo kar nekaj zanimivih likovnih dejavnosti: buče, grozdje… Obiskala nas je zobozdravstvena asistentka in vzgojiteljice vrtca z dramsko lutkovno predstavo. Peli smo, plesali, se zabavali, igrali, se gibali, smejali… Zanimiv jesenski mesec torej.

FOTOGALERIJA

Vzgojiteljici 6. skupine: Mateja in Marinka