Geslo letošnjega tedna otroka »RAZIGRAN UŽIVAJ DAN«. Veliko novega smo doživeli prav ta teden, a ne glede na vse je bila v ospredju predvsem igra, igra in še enkrat igra po želji otrok. Obiskala nas je zobna asistentka s prijateljico kravico in nagajivim zajčkom, ki si ni hotel umivati zobkov, mi pa smo sklenili, da bomo raje podobni kravici, ki si je vsak dan dvakrat umila zobe, in si jih bomo tudi sami redno umivali, zato je zobna asistentka vsakemu podarila drobno presenečenje in na roko odtisnila štampiljko. Odpravili smo se tudi na sprehod po dežju z dežniki in v škornjih. Sodelovali smo v AMZSjevem nagradnem natečaju “Mala pozorna nogavička” – ustvarjalno pobarvaj nogavičko. In ker presenečenjem kar ni in ni bilo konca, smo ob tednu otroka dobili še darilo, set mini ritmičnih glasbenih instrumentov, ki smo jih že veselo preizkusili. Priredili pa smo si tudi kostanjev piknik in se pod drevesnimi krošnjami na klopcah posladkali z njimi.

Fotogalerija

Vzgojiteljice 7. skupine, Marija, Olga in Špela