V mesecu septembru smo v skupini 6 imeli uvajalni mesec, saj je polovica skupine prišla k nam s spodnje lokacije: dobili so nove prijatelje, novi vzgojiteljici, se preselili v novi prostor, pred vsemi pa so bili tako novi izzivi, pravila in dogovori. Otroci so že v prvem tednu usvojili rutino. Tako so igre in dejavnosti potekale povsem sproščeno – otroci so začeli hitro medsebojno sodelovati in si pomagati. Poleg ustaljene dnevne rutine smo se igrali veliko socialnih iger spoznavanja, zaupanja, sodelovanja, se učili novih pesmi in deklamacije, obeležili prvi jesenski dan ter Slovenski in Evropski dan športa, se veliko gibali tako v prostoru kot na prostem, slikali, risali, strigli s škarjami, spoznavali ter povezovali števila, barve, šteli, brali slikopise, vsakodnevno tudi pravljice, praznovali džungelske rojstne dneve kar štirih otrok in plesom Jerusalema, se igrali najrazličnejše družabne igre … Sedaj pa se že veselimo prvega dne v novem vrtcu, na naslovu Videm 26, saj nas čakajo novi izzivi in pričakovan.

Fotogalerija