Spoštovani starši!

Vlada RS s 17. januarjem 2021 podaljšuje epidemijo covida-19 za 60 dni, tako vrtci še naprej poslujemo v omejenem obsegu – le za zagotavljanje nujnega varstva.

Zato vas ponovno pozivamo in prosimo, da tisti starši, ki ste zaposleni in varstva za otroke ne morete zagotoviti na drug način ter zato res potrebujete NUJNO varstvo v času od 18. 1. 2021 naprej oz. do preklica, to čim prej oz.

do petka, 15. 1. 2021, do 12. ure sporočite na e- naslov: starsi.vrtec-soncek@guest.arnes.si

Prosimo vas, da dosledno upoštevate navedene roke glede predhodne prijave otrok in navodila, ki jih prejemate tudi po e-pošti, saj je le-to nujno za pravočasno in ustrezno organizacijo dela v vrtcu, ki je odvisna predvsem od števila prijavljenih otrok.

Brez predhodne prijave, otrok v vrtec ne bomo mogli sprejeti!

O vseh novostih, odločitvah in navodilih pristojnih institucij glede odprtja vrtcev vas bomo takoj obvestili.

Za sprejem otroka v vrtec je potrebna izpolnjena izjava da je otrok zdrav in da v obdobju zadnjih 10 dni ni bil v stiku z okuženo osebo.

Izpolnjena izjava

Sklep Občine Sv. Jurij ob Ščavnici

Hvala za razumevanje!

S prijaznimi pozdravi,