Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bo skladno z navodili Vlade republike Slovenije, v tednu od 26. 10. do 1. 11. 2020 vrtec zaprt, s ciljem zajezitve epidemije COVID – 19. Otroci naj ostanejo v domačem varstvu. Nujno varstvo bo v tem tednu zagotovljeno le za vnaprej prijavljene in zdrave otroke iz družin, kjer starši delajo in ne morejo sami zagotoviti varstva.

Glede na to, da se navodila in smernice s strani Vlade RS, MIZŠ in NIJZ spreminjajo in/ali dopolnjujejo čedalje bolj pogosto, vas bomo o poslovanju vrtca obveščali sproti oz. takoj, ko bomo o pogojih delovanja seznanjeni s strani pristojnih institucij. Obveščanje bo potekalo preko naše spletne strani in preko elektronske pošte, ki vam jo bomo posredovali na elektronske naslove, navedene na prejetih soglasjih.

V času zaprtja vrtca so starši oproščeni plačila vrtca.

Prosimo vas za potrpežljivost in strpnost, predvsem pa dosledno upoštevanje vseh ukrepov in omejitev za uspešno zajezitev nadaljnjega širjenja virusa.

Vodstvo vrtca