Česa vsega se domislimo v našem vrtcu? Tudi tega, da povabimo atije, da pridejo pomagat svojim otrokom izdelat pozornost za mamico, ki je v tem mesecu še posebej opevana. Otrokom v 1 skupini je to veliko pomenilo. Prihod atija v skupino, nekateri povsem prvič, malce prestrašeni kaj bodo morali izdelovati, kako bodo iznajdljivi in v dilemi ali se bodo znali dovolj potruditi. Zavedali so se, da od svojih otrok ne morejo pričakovati velike pomoči, vendar so se številni ušteli, saj so ti drobni prstki spretno mečkali krep papir in ga polnili v pripravljene rožice. Veliko polizdelkov in materiala smo z otroki pripravili že predhodno.

Verjamemo, da so se  vsi atiji maksimalno potrudili in odšli zadovoljni s svojim velikim pomočnikom – otrokom, domov in sedaj nestrpno pričakujejo dan, ko bodo ta darila prejele mamice.

FOTOGALERIJA

 

Vzgojiteljici Marija in Petra