UAAAU NOVI VRTEC!
Skupina 6 smo se 4. oktobra preselili na novo lokacijo vrtca Sonček, in sicer nas najdete na naslovu Videm 26. Otroci so nestrpno čakali, da se bodo lahko igrali v novi igralnici, zato so pridno zadnji teden pred izselitvijo iz igralnice v OŠ, pomagali pospravljati in sortirati igrače. Zdaj jih tako s pridom uporabljamo pri igri v “novem vrtcu”. Prvi dan je minil, kot bi trenil. Vsi smo se še nekoliko iskali, ustvariti smo morali dnevno rutino, vsekakor pa smo morali raziskati prostore, ki so namenjeni samo nam. Otroci so navdušeni nad novim pohištvom, prostorno, svetlo, toplo in predvsem novo igralnico, sploh pa nad podestom, ogromnim kuharskim kotičkom ter ogledalom. Igralnico smo že prvi dan okrasili z risbicami otrok, ki so jih narisali pred odhodom iz osnovnošolskih prostorov. Motivacija za risanje je bila: Kakšen vrtec pa bi vi zgradili …? Domišljija otrok ni imela meja.  Nekaj utrinkov iz prvih dveh dnevov si lahko ogledate tukaj
Mateja Maguša, dipl. vzg.