V ponedeljek 23. septembra smo skupno na lokaciji vrtca , praznovali prvi jesenski dan. Praznovanje je potekalo na prostem,  pred vrtcem. Zbrali  so se vsi otroci iz  štirih skupin in vzgojiteljice.

Na obisk je prišla » TETKA JESEN« , ki  je otrokom prinesla zvrhano košaro različnega sadja. Naloga otrok je bila, da sadje prepoznajo in ga tudi opišejo. Otroci so pokazali že veliko znanja, sadje so prepoznali in ugotovili kje raste ter kakšne barve je. Tetka jesen je otroke  pohvalila , jih razveselila in nasmejala. Nato jih je povabila  k  sadni malici.

Po obisku je sledil zabavni del,  ples in rajanje ob glasbi. Dan je bil  vesel in zabaven,  tako za otroke kot vzgojiteljice vrtca SONČEK. Tudi vreme je poskrbelo za to, saj je bil lep sončen dan.

Tega dne ne bomo pozabili, ostali so lepi spomini.

Zapisala vzgojiteljica Marija Slavič